sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Toplantı Organizasyonu

Her türlü organizasyonda kişisel veya grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her gün biz sizin yanınızdayız. Türkiye’nin her tarafını kapsayan lokasyon bilgimiz ve her çeşitten toplantıların organizasyonu konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Aklınıza takılan boyut ve kişi sayısı konusu hiç önemli değil. Yurtiçinde katılmak veya düzenlemek istediğiniz etkinlikleri planlıyor ve uyguluyoruz. Memnuniyeti en yüksek seviyede tutuyoruz.

 

GGG Mice olarak yılların verdiği tecrübe ile alanında uzman ekimizle birlikte Toplantı Organizasyonlarını yurtiçinde en iyi hizmeti sunma konusunda garanti sözü veriyoruz. Yurtiçinde en iyi kongre merkezlerinde toplantı otelleri ile anlaşmalarımızı sürdürerek size sunduğumuz hizmet kalitesinin haklı gururunu yaşıyoruz. İşlerinde oldukça deneyimli ekibimiz ve kaliteli teknik altyapımız ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve uygun çözümleme sözünü veriyoruz. 7/24 hazırda olan tekniz ekibimiz ile siz misafirlerimizin memnun olmaları için gereken hizmeti yerine getirmekteyiz.

 

GGG Mice toplantı organizasyonlarında yüzlerce salon ve binlerce otelde milyonlarca konaklama ile büyük tecrübesi olan teknik ekibimiz sizin için yenilikleri takip eden kurumsal bir firmadır. Farkımızı görmek ve bizi yakından tanımak için GGG Mice sitemizi inceleyebilir ya da  0 850 302 65 59’den bize ulaşabilirsiniz.

 

TOPLANTI ORGANİZASYONLARINDA BAZI HİZMETLERİMİZ

 

GGG Mice, Toplantı Organizasyonları hizmetinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyacak kurumsal ve teknik bir yapıyla hizmetini gerçekleştirmektedir. Misafirlerimizin bizimle iletişime geçtiği andan itibaren bu süreçteki tüm ihtiyaçlarınız toplantı programımıza uygun olarak takibi gerçekleştirilir.  Var gücümüzle çalıştığımız toplantı organizasyonlarını özel yazılımlarımız ile sorun teşkil etmeyecek raporlar sunar ve iyi geçmesini sağlarız.

 

İhtiyacınıza yönelik toplantı organizasyonu için uygun otel seçenekleri

Toplantınız için en uygun toplantı salonu çeşitleri

Toplantınız için en uygun fiyatlarla konaklama seçenekleri

Özel yazılım sistemimizle katılımcı takip, kayıt, raporları

Ulaşımınız için uçak bileti, transfer,rent a car(araç kiralama), deniz otobüsü imkanı

Toplantınızın gerçekleşeceği otelinize özel ağırlama hizmeti

Özel Asisten Hizmeti

Giriş ve yaka kartı basımı ve dağıtımı

Firmanızın tanıtımı ve reklamı için reklam ve tasarım hizmetleri

İsteğe bağlı salon içi ikramlar

Teknik ekibimizin gerçekleştirdiği ışık, görüntü, ses sistemi

İsteğe bağlı simülane tercüme

Masa, Sandalye ve oturma düzeni hizmeti


Bize Ulaşın

icon

Balbey Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:6/C Muratpaşa/ANTALYA

telefon +90 (850) 302 65 59
faks +90 (850) 302 65 59
faks info@gggtur.com

google-harita