sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Teşvik Organizasyonları

Bir topluluğu yada grubu teşvik etmek amacıyla turistik etkinlik kapsamında yapılan etkinlere teşvik gezileri adı verilir. Ülkemizde teşvik gezilerine en iyi örnek büyük firmaların düzenledikleri bayi toplantıları diyebiliriz. Bazı firmaların satış geliştirmelerinde de bu yöntem kullanılmaktadır.

Vazgeçilmez organizasyonlardan olan gezi, eğitim ve motivasyon hizmetlerini GGG Turizm olarak en zengin şekliyle sizlere sunmaktayız. Size uygun en iyi seçenekleri hazırlayan uzman rehberlerimiz ve operasyon yetkililerimiz gezilerinizi kusursuz bir şekilde yerine getirecektir. Dinlenme yada eğitim amaçlı organizasyonlarınız için yurt içinde veya yurt dışında anlaşmalı olduğumuz oteller ve toplantı salonlarından seçeceğiniz birinde sizler için en iyi organizasyonu sunmaktayız. Bu organizasyon için gereken uçak bileti , transfer, rent a car gibi hizmetleri de sunmaktayız.

GGG Turizm, deneyimli ve uzman kadrosuyla yurt dışından gelecek misafirlerinize veya yurt dışına yapılacak olan seyahatler konusunda en uygun fiyat seçenekleri ile en iyi hizmeti gerçekleştirmektedir. Yurtdışından gelecek olan misafirlerinize Türkiye’nin eşsiz ve doğal güzelliklerini profesyonel rehberlerimiz eşliğinde yaşatabilir ve onları unutulmaz bir hatıra bırakabilir veya bayiliklerinizin, çalışanlarınızın yurt dışında motivasyonlarını artırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurt dışı teşvik gezileri konusunda GGG Turizm olarak üstün hizmet anlayışı ve kalitesinden ödün vermeyerek tercihinizi bizden yana kullanarak GGG Turizmi tercih edebilirsiniz.

  • Havalimanı karşılama
  • Konaklama seçenekleri
  • Rehberlik hizmetleri
  • Transfer veya size özel transfer
  • Deneyimli ve uzman profesyonel rehberler eşliğinde geziler