sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Kurumsal

Kurumsal Bakış Açımız

Etik kurallarından vazgeçmeyerek,her projeye aynı önemi veririz.


Globalleşme yolunda çalıştığımız her birey ve kurumu iyileştirmeye çalışır,teslim edilen her başarılı proje ardından kaliteyi maksimum düzeyde arttırarak yolumuza devam ederiz.


Bizim için karlı iş;müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılandığı ve kendilerine fayda sağladığı proje teslimleridir.


GGG Turizm olarak organizasyon, toplantı, seminer, kongre gibi konularda müşterilerimizde birlikte rekabetçi iş dünyasında aynı tarafta yer alır,bunun için çalışanlarımızın maddi olanaklarını arttırmaya ,hayal güçlerini geliştirmelerine ,çalışma ortamı koşullarının iyileştirilmesine öncelik veririz.


Müşterilerimizi ve onların beklentilerini dinlediğimiz kadar organizasyon, toplantı ve proje ekibimizi de dinler sorunlarına kalıcı çözümler ararız.


Uzman ekibimiz ve müşterilerimiz tarafından 7/24 ulaşılabilir bir firmayız ve onların sorularına yanıt vermek bizim için asla zaman kaybı olarak görülemez

.
Akdeniz ve Ege bölgesini tanıyan,taleplerini ve eksiklerini farkında olan,bu bölgelerin organizasyon, toplantı, seminer ve kongre sektörüyle birlikte daha da çeşitlenmesi için kolları sıvayan ve en önemlisi kendi mesleğini icra eden bir kurucuyla yolan çıkan GGG Turizm müşterileriyle,çalışanlarıyla,proje ekibiyle aynı pencereden bakar.

 

Bize Ulaşın

icon

Balbey Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:6/C Muratpaşa/ANTALYA

telefon +90 (850) 302 65 59
faks +90 (850) 302 65 59
faks info@gggtur.com

google-harita