sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Konser Organizasyonları

Konser Organizasyonu konusunda güçlü ve piyasa da tutanabilir olmamızın anahtarı kullandığımız malzemeler ve bu malzemeleri işletecek uzman ve profesyonel personellerdir. GGG Turizm, sizin isteklerinize 7/24 cevap vermektedir.  En küçük kutlamadan hatta uluslarası büyük kapsamlı festival yada konsere kadar işin her aşamasını doğru ve titizlikle çalışmaktadır.

Bazen yüzlerce veya binlerce insanı ağırlarız, onları sorunsuz bir şekilde bir araya toplayarak ve gecenin sonlarına doğru uğurlamak hafife alınacak bir konu değildir. Doğru kanallarla iletişim planını düzgün ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmemizin temelinde bilet satışlı konserler, ödül törenleri, açık ve kapalı konser mekanları, eğlence mekanları için uygun yasal prosedürleri belirlememizdir.

Konser Organizasyonunu Nasıl Gerçekleştiririz?

Konser Organizasyonları bizler tarafından büyük bir titizlikle ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Uzman ekibimiz organizasyonu düzenleyecek sponsor firma ile iletişime geçer konser yerini, tarihini ve zamanını belirlerler. Bu üç özellik konser için vazgeçilmez bir düzenleme olacaktır. İlk adım, konserin yapılacağı yer belirlenir daha sonra konser tarihi seçimi yapılır. Tarihin seçimi yapılırken özel bir zaman olmadığı sürece konser tarihi belirlenen  o ay içerisinde ya da o hafta aralığında bir gün seçilerek yapılır. Konser tarihini belirlenirken en çok dikkat ettiğimiz konu o güne ait hava durumunu meteorolojiye danışarak yaparız. Daha sonrasında konserde bulanacak olan sanatçıyla ya da sanatçılarla görüşerek müsait olup olmadıkları bilgisini aldıktan sonra maliyeti hesaplayıp konser veren firmaya durumdan haberdar ediriz.Konserin yapılacağı mekan sahibi ile görüşüp yerin rezerve edilmesini sağlarız. Sanatçının istediği bir şekilde ışık, ses ve sahne düzenini oluştururuz.

Bize Ulaşın

icon

Balbey Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:6/C Muratpaşa/ANTALYA

telefon +90 (850) 302 65 59
faks +90 (850) 302 65 59
faks info@gggtur.com

google-harita