sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Kongre Organizasyonları

GGG Turizm olarak alanında profesyonel ekibimizle yılların verdiği tecrübeyle Kongre Organizasyonu için en uygun fiyatta kaliteli hizmet vermekteyiz. Yurt içinde ve yurt dışında en iyi kongre otelleri ile birlikte çalışmaktayız. GGG Turizm olarak asıl amacımız sizden biri olmaktır. Size özel hizmet sunmak için her an yanınızdayız. Eksiksiz hizmetimiz, uzman ekibimiz ve teknik altyapımız ile ihtiyaçlarınıza uygun ve hızlı çözümler sunarız. Kongerinizin amacına uygun bir şekilde geçmesini sağlar, önemli anlarınızda yanlız bırakmayız.

Türkiye toplantı, kongre, konferas ve seminer hizmetleri açısından oldukça gelişim gösteriyor. Yurt içindeki konaklama altyapısı bu gelişmeye oldukça büyük katkı sağlıyor ve GGG Turizm bu değişikli ve gelişimi en yakından takip ediyor.

Toplantı organizasyonları, konferans, seminer ve kongre organizasyonlarınızda ürün veya hizmet bilgimiz, uygun fiyatlarımız ve uzman çalışanlarımızın farkını sizde göreceksiniz. Yüksek katılımlı dönem toplantılarında iddialıyız.

GGG Turizm Kongre Organizasyonlarında yüzlerce kongre otelleriyle birlikte çalışmaktadır. GGG Turizm, Antalya, İstanbul, Ankara gibi kongre merkezlerinde bir çok kongre otelleriyle anlaşmalı bir firmadır. Büyük tecrübemizi ortaya koyarak sizin için çalışan yenilikleri takip etmekteyiz. Aynı zamanda en yeni teknolojijk alt yapılar ile özel hizmetler vermekteyiz. Bizi daha yakından tanımak ve aklınıza takılan soruların cevabı için info@gggtur.com ‘a e-mail atabilir yada  0 850302 65 59’den bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

icon

Balbey Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:6/C Muratpaşa/ANTALYA

telefon +90 (850) 302 65 59
faks +90 (850) 302 65 59
faks info@gggtur.com

google-harita