sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Konferanslar

İş dünyasının vizyon ve hedeflerinin belirlendiği, fikir üretimleri sonucunda önemli atılımların gerçekleştiği, düzenli aylık veya yıllık buluşmaların olduğu, dernek, şirket, kurum veya firmaların  müşteri ve bayiliklerine ürünlerini yada hizmetlerini, planlarını ve stratejilerini anlattıkları ‘ Toplantı Organizasyonları ‘ için gerek duyulan hizmetler GGG Turizm’in profesyonel ve teknik ekibi tarafından sunulmaktadır.

 

GGG Turizm en uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli toplantı organizasyonu için gerekli konferans hizmeti sunmaktadır. Katılımcı sayısının büyüklüğü ve profiline göre size özel uygun seçenekleri sunmaktayız. Toplantılarınız, davet organizasyonlarınız, gala yemekleriniz de buna dahildir.

 

Şirketlerin bayi, lansman, dönem sonu toplantıları, ödül törenleri, parti organizasyonları gibi organizasyonlarınız GGG Turizm tarafından düzenli bir şekilde yürütülmektedir. Her kurumun farklı şartları ve ihtiyaçları olduğundan dolayı bu bilinç içerisinde, bu şartları tam olarak karşılayacak konferans veya organizasyonlara imza atmaktayız.