sosyal-medya

telefon+90 850 302 65 59 email

Hakkımızda

GGG Güvençoğlu Turizm İnşaat Bilgisayar Tercümanlık Ltd. Şti. Kongre, toplantı , seminer ve organizasyon sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışında bir marka olarak, bu alanda kalite belgesine ve A GRUBU 9163 TÜRSAB belgesine sahip kurumsal bir firmadır. GGG Turizm; Güvençoğlu şirketler grubu bünyesinde kurulmuş Kuyumculuk, inşaat, Elektronik, Basın Yayın, Hukuk, Finansal Danışmanlık, Tercüme Bürosu, gibi sektörlerde faaliyet gösteren 1962 yılından bugüne değer üreten bir kuruluşun parçasıdır.

Sektörünün oluşumu ve gelişimi ile aynı doğrultuda gelişen GGG Güvençoğlu Turizm, hizmet anlayışını genişleterek; hizmetlerde gösterdiği özen ve yüksek standart, proje geliştirme, yönetim ekiplerinin bu sektörle bağlantısı ve  kabiliyeti, tamamen müşterinin istek ve taleplerine odaklanmaktadır.

GGG Güvençoğlu Turizm, organizasyonun genişliği yada büyüklüğüyle değil, organizasyonun kendisini her zaman prensip olarak kabul etmiştir.GGG Turizmin asıl farkındalığı yaşadığınız her anı anıya dönüştürmek vizyonu ile gerçekleştirmekten kaynaklanmaktadır.

Misyonumuz

GGG Güvençoğlu Turizm etik değerlerden ödün vermeden misafirlerin  istek ve ihtiyaçlarını karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının kalitesini kurumsal kültür haline çevirerek iş çözümler ve hizmet sunan kurumsal bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Müşterilerin saygınlığını ve güvenini temsil eden, müşteri mutluluğunu herşeyden önce ön planda tutan, çalışanları ile birlikte bir aile gibi bütünleşmiş, turizm sektöründe öncü kurumsal imajı ve kimliği ile öne çıkan, deneyimli uzman çalışanları ile ulusal veya uluslararası düzeyde profesyonel hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.

Bize Ulaşın

icon

Balbey Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:6/C Muratpaşa/ANTALYA

telefon +90 (850) 302 65 59
faks +90 (850) 302 65 59
faks info@gggtur.com

google-harita